Täna on reede, 23.08.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Ehitus > Ehitiste projekteerimine >

  
Raamatu nimi:Inseneripedagoogika
Autor:Tiia Rüütmann
Kirjastus:TTÜ Eesti Inseneripedagoogika Keskus
Ilmumisaasta:2019
Lehekülgi:270+
Mõõdud:210*296mm
Kaal:1678 grammi
Alampealkiri:STEM valdkonna õppeainete mõjus õpetamine ja õppimine
Lühikirjeldus:Käsiraamat koosneb kahest osast. Esimene käsitleb inseneripedagoogika ja STEM didaktika põhialuseid ning teine laboratoorse õppetöö didaktikat ja STEM valdkonna õpetamise metoodikat.
Kirjeldus:

Teine, uuendatud trükk

Käsiraamat on koostatud kõigile neile, kes soovivad STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) valdkonna õppeainete integreeritud õpetamisel tugineda inseneripedagoogika põhimõtetele ja rakendada oma töös kaasajastatud õppemeetodeid.

Käsiraamat annab ideid STEM valdkonna mõjusaks õpetamiseks ning pakub soovitusi õpetamise kavandamisel, õppematerjali koostamisel, õpetamise mudelite, strateegiate ja meetodite valimisel, hindamisel ja tagasiside andmisel, jpm. Lisaks võib saada kasulikke juhiseid õppejõu portfoolio koostamiseks, eneseanalüüsi läbiviimiseks või ka mõtlemisoskuste arendamiseks ja mälu treenimiseks.

Raamat on abiks STEM ja tehnikavaldkonna õpetajale/õppejõule, andes nõuandeid, kuidas muuta reaalainete ja tehnikavaldkonna erialaainete õpetamine huvitavamaks, mõjusamaks, õppijakesksemaks ning on abiks ka (üli)õpilasele muutmaks oma õppimist hõlpsamaks ja tulemusrikkamaks.

Käsiraamat põhineb rahvusvahelise inseneripedagoogika ühingu IGIP poolt tunnustatud õppematerjalidel ja teadusartiklitel.

Hind:50,15 EUR

Tagasi