Täna on reede, 23.08.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Ehitus > Ehitiste projekteerimine >

  
Raamatu nimi:Ehitusmaterjalid
Autor:Lembi-Merike Raado
Kirjastus:Karl Õigeri Stipendiumifond
Ilmumisaasta:2018
Lehekülgi:296
Mõõdud:175*250mm
Kaal:885 grammi
Lühikirjeldus:Õpik püüab anda süsteemise ülevaate tänapäeval kasutatavate ehitusmaterjalide põhilistest ehituslikest omadustest lähtuvalt nende toorainest, tootmisviisist ja kasutusvõimalustest.
Kirjeldus:

Raamatus käsitletakse nii ehitsmaterjalide põhilisi füüsikalisi, keemilisi, soojustehnilisi ja mehaanilisi omadusi kui ka põhimõisteid ning termineid, klassifitseerimist ja kehtestatud standardeid ning norme. Iga peatüki kirjanduse loetelu sisaldab kehtivaid toote- ja katsestandardite loetelu ning kirjandusallikaid käsitletava materjali kohta.

Siin käsitletakse kõiki ehituses kasutatavaid materjale alates looduskividest kuni tehiskivideni, samuti betooni ja keraamilisi materjale. Metalle, klaas- ja polümeerseid ning isolatsioonimaterjale vaadeldakse nende ehituslike omaduste seisukohast. Tee-ehitusmaterjale ei ole põhjalikumalt käsitletud.

Raamat sisaldab kirjanduse loetelusid peatükkide lõikes ja on varustatud kasutatud terminite vastetega inglise-eesti ja eesti-inglise keeles.

See õpik on mõeldud eeskätt ehituse eriala üliõpilastele, kuid sobib materjalide põhiomadustega tutvumiseks ka ehitusinseneridele.

Hind:30 EUR

Tagasi