Täna on , 26.09.2018  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkĂ”ige TehnikaĂŒlikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sĂ”na (vĂ”i stringi) jĂ€rgi pealkirjas vĂ”i sisututvustuses.


Raamatud > Ehitus > Keskkonnatehnika >

  
Raamatu nimi:VeevÀrk
Autor:Jaan Karu
Kirjastus:TTÜ Kirjastus
Ilmumisaasta:2016
LehekĂŒlgi:199
MÔÔdud:176*250mm
LĂŒhikirjeldus:TrĂŒkises kĂ€sitletakse joogivee ja muu tarbevee ettevalmistamist looduslikust veest (vee puhastamine, töötlemine, kĂ€itlemine).
Kirjeldus:

Vaadeldakse kĂ”iki olulisi etappe selles tegevuses, sealhulgas veevarustuse veeallikaid, veehaardeid, vĂ€lisveevĂ”rku ja sellel olevaid rajatisi, vee omadusi ja joogiveele esitatavaid nĂ”udeid, loodusliku vee töötlemise meetodeid ja tehnoloogilisi protsesse ning selleks kasutatavaid seadmeid. Erilist tĂ€helepanu on pööratud vee keemilise töötlemise seaduspĂ€rasuste selgitamisele, samuti vee desinfitseerimisele. PĂ”hjalikult kĂ€sitletakse metalltorustike korrosiooni ja vee stabiliseerimist, pĂ”hjavee puhastamist, samuti pĂ”hiliselt tootmisvee ettevalmistuse jaoks aktuaalseid kĂŒsimusi - vee pehmendamist, soolaĂ€rastust, vee jahutamist ringlusveevĂ€rkides.

Raamat on koostatud eelkĂ”ige TTÜ keskkonnatehnika erialade Ă”ppeprogramme arvestades. Vajalikku teavet leiavad siit veevarustuse alal praktiseerivad insenerid ja spetsialistid, samuti teised vĂ€lisveevĂ€rgi kohta teadmisi omandavad Ă”ppurid ja praktikud.

Hind:18,80 EUR

Tagasi