Täna on reede, 23.08.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Mereakadeemia >

  
Raamatu nimi:Laevajõuseadmete automatiseerimine ja kontrollmõõteriistad
Autor:Jüri Kask, Harli Moosaar
Kirjastus:TTÜ Mereakadeemia
Ilmumisaasta:2018
Lehekülgi:395
Mõõdud:175*245mm
Kaal:788 grammi
Lühikirjeldus:Õpikus on käsitletud tehniliste protsesside juhtimiseks koostatud automaatsüsteemide teooria põhialuseid, laevades rakendatavate automaatsüsteemide üldisi omadusi ja karakteristikuid, kontrollmõõteriistade ehitust, tööpõhimõtet ja kasutusvaldkonda, automaatkontrolli-, automaatreguleerimis- ja kaitsesüsteemide ülesehitust ja rakendamist, laevamehhanismide ja süsteemide automaatjuhtimissüsteeme.
Kirjeldus:

Õpik on suunatud esmajoones TTÜ Eesti Mereakadeemia laevamehaanika eriala üliõpilastele ja Eesti Merekooli õppuritele, kelle õppekavas on õppeainena laeva automaatikaseadmed, kuid arvestades seda, et õpikus käsitletavat materjali pole eestikeelsena olemas, võib see olla kasulik ka tegevlaevamehaanikutele.

Õpiku väärtuseks võib lugeda seda, et esmakordselt on käsitletud laeva automaatikaseadmeid koondatuna ühte raamatusse ja eesti keeles.

Hind:28,80 EUR

Tagasi