Täna on teisipäev, 21.05.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Ehitus > Ehitiste projekteerimine >

  
Raamatu nimi:Ehitusjoonestamine
Autor:Urmas Asi
Kirjastus:Argo
Ilmumisaasta:2010
Lehekülgi:86
Mõõdud:210*296mm
Lühikirjeldus:Õpikus käsitletakse elamute, ühiskondlike- ja tööstushoonete plaane, lõikeid ja vaateid, asendiplaani, standardelementide lihtsustatud kujutamist.
Kirjeldus:Õpik on mõeldud kutsekoolide ehitusvaldkonna erialade õpilastele mooduli "joonestamine" omandamiseks ja selle koostamisel on lähtutud kõnealuse valdkonna riiklikest õppekavadest. Vajalikud teadmised saavad siit tulevased puit- ja kiviehitiste restauraatorid, ehituspuusepad, ehitusviimistlejad ja üldehituse teadmisi omandavad õppurid. Eesmärgiks on anda ehitusvaldkonna erialadel õppivale noorele oskus lugeda ehitusjooniseid ning suunata teda konkreetse töö tegemiseks vajalikest tööjoonistest aru saama. Lõpptulemusena peaks õpilane saavutama ka lihtsamate ehitusjooniste tegemise oskuse. Praktiliste oskuste arendamiseks on õpikus 25 ülesannet. Õpik on kooskõlas uusimate standarditega.
Hind:9,27 EUR

Tagasi