Täna on esmaspäev, 22.10.2018  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkĂ”ige TehnikaĂŒlikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sĂ”na (vĂ”i stringi) jĂ€rgi pealkirjas vĂ”i sisututvustuses.


Raamatud > Ehitus > Keskkonnatehnika >

  Leiti 17, näitan 1-10
1 | 2 | Järgmine
Raamatu nimi:100 aastat TTÜ ehitusinsenere
Autor:Karl Õiger
LĂŒhikirjeldus:Raamat on pĂŒhendatud TTÜ ehitusteaduskonna 100-aastasele ajaloole ning kĂ€sitleb teaduskonna tegevust Ă”ppe- ja teadustöö valdkonnas.
Hind:30 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Betoonkonstruktsioonide arvutamine
Autor:Vello Otsmaa
LĂŒhikirjeldus:Raamatus on esitatud betoonkonstruktsioonide arvutuseeskirjad ja peamised konstrueerimisnĂ”uded ning nendele vastavad arvutusnĂ€ited.
Hind:25,10 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Eesti-vene tehnikasÔnaraamat
Autor:Jevgeni Kalinin, TÔnis Teemaa
Alampealkiri:Эстонско-русский технический словарь
LĂŒhikirjeldus:KĂ€esolev esimene eesti-vene tehnikasĂ”naraamat sisaldab umbes 60 000 sĂ”naartiklit. Kasutaja leiab siit vajalikke Ă”isted ka sellistest valdkondadest nagu ehitus, infotehnoloogia, informaatika, keskkonnakaitse, tekstiil, transport, Ă”mblus.
Hind:14,06 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Ehitusmehaanika
Autor:Andres Lahe
LĂŒhikirjeldus:Õpikus on kasutatud autori ehitusmehaanika, lĂ”plike elementide meetodi ja varrassĂŒsteemi mittelineaarse mehaanika loengumaterjale ja metoodilise pĂ”hitööriistana energiateoreemi.
Hind:23,82 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Hoonete energiatarve ja sisekliima
Autor:Enno Abel, Hendrik Voll, Teet Tark
LĂŒhikirjeldus:Raamat annab pĂ”hjaliku ĂŒlevaate hoonete kĂŒtte-, ventilatsiooni- ja jahutuslahenduste kavandamisest, nĂ”udmistest sisekliimale ning selle mĂ”jutajatest, pĂ€evavalguse ja fassaadide kavandamisest, hoonete energiatĂ”hususest ja tasuvusarvutuste tegemisest.
Hind:42 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Inglise-eesti tehnikasÔnaraamat
LĂŒhikirjeldus:SĂ”naraamat sisaldab ligikaudu 100 000 mĂ€rksĂ”na.
Hind:21,73 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Inseneripedagoogika
Autor:Tiia RĂŒĂŒtmann
Alampealkiri:STEM valdkonna Ôppeainete mÔjus Ôpetamine ja Ôppimine
LĂŒhikirjeldus:KĂ€siraamat koosneb kahest osast. Esimene kĂ€sitleb inseneripedagoogika ja STEM didaktika pĂ”hialuseid ning teine laboratoorse Ă”ppetöö didaktikat ja STEM valdkonna Ă”petamise metoodikat.
Hind:37,60 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:JÀÀtmekÀitlus ja pinnase tervendamine
Autor:Mait Kriipsalu, Aleksander Maastik, Jaak Truu
LĂŒhikirjeldus:Õpikus antakse ĂŒlevaade sellest, kuidas jÀÀtmeid tĂ€napĂ€eval kĂ€ideldakse ja taaskasutatakse, ning kĂ€sitletakse nii looduslĂ€hedasi kui ka tehnilisi lahendusi reostunud pinnase tervendamiseks.
Hind:31,30 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Keskkonnakaitse ĂŒlesanded
Autor:Mare PĂ€rnapuu, Arvo Iital
LĂŒhikirjeldus:Kogumik sisaldab 20 nĂ€idisĂŒlesannet, faktilisi andmeid keskkonda suunatavate reoainete koguste kohta, probleemi pĂŒstituse ja enamasti ka lahenduse kĂ€igu.
Hind:3,00 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Sissejuhatus keskkonnapoliitikasse
Autor:Jaanus Kiili
LĂŒhikirjeldus:Raamatu aluseks on loengud ja seminarid, mida autor on pidanud ĂŒliĂ”pilastele viimastel aastatel TTÜ-s, TPÜ-s ja tĂ€ineduskoolituskursustel osalejatele. Teose eesmĂ€rk on veenda lugejat, et kĂ”ik valdkonnad, mida töös puudutatakse, moodustavad kokku ĂŒheainsa terviku - keskkonnapoliitika.
Hind:2,68 EUR

Vaata lähemalt