Täna on reede, 23.08.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Ehitus > Keskkonnatehnika >

  Leiti 17, näitan 1-10
1 | 2 | Järgmine
Raamatu nimi:100 aastat TTÜ ehitusinsenere
Autor:Karl Õiger
Lühikirjeldus:Raamat on pühendatud TTÜ ehitusteaduskonna 100-aastasele ajaloole ning käsitleb teaduskonna tegevust õppe- ja teadustöö valdkonnas.
Hind:30 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Betoonkonstruktsioonide arvutamine
Autor:Vello Otsmaa
Lühikirjeldus:Raamatus on esitatud betoonkonstruktsioonide arvutuseeskirjad ja peamised konstrueerimisnõuded ning nendele vastavad arvutusnäited.
Hind:25,10 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Eesti-vene tehnikasõnaraamat
Autor:Jevgeni Kalinin, Tõnis Teemaa
Alampealkiri:Эстонско-русский технический словарь
Lühikirjeldus:Käesolev esimene eesti-vene tehnikasõnaraamat sisaldab umbes 60 000 sõnaartiklit. Kasutaja leiab siit vajalikke õisted ka sellistest valdkondadest nagu ehitus, infotehnoloogia, informaatika, keskkonnakaitse, tekstiil, transport, õmblus.
Hind:14,06 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Ehitusmehaanika
Autor:Andres Lahe
Lühikirjeldus:Õpikus on kasutatud autori ehitusmehaanika, lõplike elementide meetodi ja varrassüsteemi mittelineaarse mehaanika loengumaterjale ja metoodilise põhitööriistana energiateoreemi.
Hind:23,82 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Hoonete energiatarve ja sisekliima
Autor:Enno Abel, Hendrik Voll, Teet Tark
Lühikirjeldus:Raamat annab põhjaliku ülevaate hoonete kütte-, ventilatsiooni- ja jahutuslahenduste kavandamisest, nõudmistest sisekliimale ning selle mõjutajatest, päevavalguse ja fassaadide kavandamisest, hoonete energiatõhususest ja tasuvusarvutuste tegemisest.
Hind:42 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Inglise-eesti tehnikasõnaraamat
Lühikirjeldus:Sõnaraamat sisaldab ligikaudu 100 000 märksõna.
Hind:21,73 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Inseneripedagoogika
Autor:Tiia Rüütmann
Alampealkiri:STEM valdkonna õppeainete mõjus õpetamine ja õppimine
Lühikirjeldus:Käsiraamat koosneb kahest osast. Esimene käsitleb inseneripedagoogika ja STEM didaktika põhialuseid ning teine laboratoorse õppetöö didaktikat ja STEM valdkonna õpetamise metoodikat.
Hind:50,15 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Jäätmekäitlus ja pinnase tervendamine
Autor:Mait Kriipsalu, Aleksander Maastik, Jaak Truu
Lühikirjeldus:Õpikus antakse ülevaade sellest, kuidas jäätmeid tänapäeval käideldakse ja taaskasutatakse, ning käsitletakse nii looduslähedasi kui ka tehnilisi lahendusi reostunud pinnase tervendamiseks.
Hind:31,30 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Keskkonnakaitse ülesanded
Autor:Mare Pärnapuu, Arvo Iital
Lühikirjeldus:Kogumik sisaldab 20 näidisülesannet, faktilisi andmeid keskkonda suunatavate reoainete koguste kohta, probleemi püstituse ja enamasti ka lahenduse käigu.
Hind:3,00 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Sissejuhatus keskkonnapoliitikasse
Autor:Jaanus Kiili
Lühikirjeldus:Raamatu aluseks on loengud ja seminarid, mida autor on pidanud üliõpilastele viimastel aastatel TTÜ-s, TPÜ-s ja täineduskoolituskursustel osalejatele. Teose eesmärk on veenda lugejat, et kõik valdkonnad, mida töös puudutatakse, moodustavad kokku üheainsa terviku - keskkonnapoliitika.
Hind:2,68 EUR

Vaata lähemalt