Täna on teisipäev, 16.07.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Ehitus > Mehaanika >

  
Raamatu nimi:Betoonkonstruktsioonide arvutamine
Autor:Vello Otsmaa
Kirjastus:TTÜ Kirjastus
Ilmumisaasta:2015
Lehekülgi:531
Mõõdud:170*220mm
Kaal:915 grammi
Lühikirjeldus:Raamatus on esitatud betoonkonstruktsioonide arvutuseeskirjad ja peamised konstrueerimisnõuded ning nendele vastavad arvutusnäited.
Kirjeldus:

Raamat on mõeldud eeskätt ehituserialade üliõpilastele ning betoonkonstruktsioonide projekteerimisega tegelevatele inseneridele. Kasutajatelt eeldab raamat betoonkonstruktsioonidealaste põhimõistete tundmist.

Koostamisel on lähtutud sellest, et ühelt poolt oleks raamat kasutatav käsiraamatuna, sisaldades peamise osa arvutusülesannete lahendamiseks vajalikust teabematerjalist. Teisalt on püütud arvutuseeskirjade esitamisel vältida standarditele ja käsiraamatutele iseloomulikku formaalset esitluslaadi, selgitades soovitatavat arvutusmetoodikat ka sisulisest küljest. Raamatuga on kaasas CD, millelt leiab programmi surutud ristkülikukujulise ja ringristlõike kandevõime diagrammi esitamiseks.

Hind:25,10 EUR

Tagasi