Täna on reede, 24.11.2017  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Keemia- ja materjalitehnoloogia > Keemiatehnika >

  
Raamatu nimi:Biokeemia
Autor:John L. Tymoczko, Jeremy M. Berg, Lubert Stryer
Alampealkiri:Lühikursus
Lühikirjeldus:Kõrgkooliõpik sisaldab kontsentreeritud biokeemia üldkursuse materjali, mis sobib nii bioloogia, arstiteaduse, keemia, keskkonnateaduste jt loodus- või reaalainete eriala tudengitele.
Hind:68,95 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Eesti-inglise tehnikasõnaraamat
Lühikirjeldus:Käesolev on üldse esimene suur tehnikasõnaraamat, kus põhikeeleks on eesti keel. Sõnaraamat sisaldab ligikaudu 100 000 märksõna.
Hind:9,27 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Eesti-vene tehnikasõnaraamat
Autor:Jevgeni Kalinin, Tõnis Teemaa
Alampealkiri:Эстонско-русский технический словарь
Lühikirjeldus:Käesolev esimene eesti-vene tehnikasõnaraamat sisaldab umbes 60 000 sõnaartiklit. Kasutaja leiab siit vajalikke õisted ka sellistest valdkondadest nagu ehitus, infotehnoloogia, informaatika, keskkonnakaitse, tekstiil, transport, õmblus.
Hind:14,06 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Inglise-eesti tehnikasõnaraamat
Lühikirjeldus:Sõnaraamat sisaldab ligikaudu 100 000 märksõna.
Hind:21,73 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Inseneripedagoogika
Autor:Tiia Rüütmann
Alampealkiri:STEM valdkonna õppeainete mõjus õpetamine ja õppimine
Lühikirjeldus:Käsiraamat koosneb kahest osast. Esimene käsitleb inseneripedagoogika ja STEM didaktika põhialuseid ning teine laboratoorse õppetöö didaktikat ja STEM valdkonna õpetamise metoodikat.
Hind:37,60 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Keemiaülesannete lahendamine
Autor:Rein Pullerits, Maila Mölder
Lühikirjeldus:Raamat on mõeldud keemia arvutusülesannete lahendamioskuse omandamiseks, sobides abimaterjalina kasutamiseks põhikoolis ja gümnaasiumis. Põhjalik üldküsimuste käsitlemine, kokkuvõtlikud teoreetilised sissejuhatused erineva temaatikaga ülesannete juures ja rohked näidisülesanded võimaldavad raamatut kasutada ka iseseisva materjalina ettevalmistusel nii olümpiaadiks kui ka riiklikuks eksamiks.
Hind:11,31 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Saksa-eesti tehnikasõnaraamat
Autor:Lembit Üksti
Lühikirjeldus:Sõnaraamat koosneb saksa-eesti sõnastikust ja eesti märksõnade registrist. Sõnastik hõlmab oskussõnu viiekümne erialamärgendiga tähistatud alalt, lisaks nii üldisema sisuga kui ka spetsiifilisemaid tehnikatermineid, kokku ligi 21 000 märksõna.
Hind:22,56 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Tehnoökoloogia
Autor:Heino Levald
Lühikirjeldus:Tehnoökoloogia eesmärk on inimese jätkusuutliku mõistusliku elukeskkonna - noosfääri ehk mõistuskeskkonna või mõistusmaailma kujundamine (noo lad – mõistus). Tehnoökoloogia iseärasuseks on lähenemine probleemidele ja nende lahendamisele majandusteaduse - jätkusuutliku arengu ökonoomika kaudu, mille oluliseks osaks on ressursside ja nende kasutamise tulemuste perspektiivne majanduslik hindamine ja majandustegevuse kõiki aspekte hõlmavate efektiivsuse näitajate kasutamine. Tehnoökoloogia tulemused realiseeruvad arengu strateegilise planeerimise kaudu majandusharude ja regioonide kaupa. Autor loodab, et esitatud põhimõtted, seisukohad ja ettepanekud leiavad mõistusliku arenduse majandusliku, tehnoloogilise, sotsiaalse, kultuurilise ja ökoloogilise arengu asjatundjate poolt.
Hind:6,26 EUR

Vaata lähemalt