Täna on neljapäev, 27.06.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Matemaatika- ja loodusteadused > Matemaatika >

  Leiti 18, näitan 1-10
1 | 2 | Järgmine
Raamatu nimi:Analüütiline geomeetria
Autor:Mati Väljas
Alampealkiri:Õpik kõrgkoolidele
Lühikirjeldus:Geomeetria on matemaatika haru, mis käsitleb reaalsete ruumiliste vormide ja nende omaduste uurimisel kujunenud abstraktseid mõisteid ehk geomeetrilisi kujundeid. Analüütiline geomeetria uurib geomeetrilisi kujundeid algebra vahenditega. Õpikus vaadeldakse eraldi kahe- ja kolmemõõtmelise ruuminalüütilist geomeetriat.
Hind:23 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Arvutusmeetodid
Autor:Jaan Janno
Lühikirjeldus:Õpikus käsitletakse arvutusmeetodeid võrrandite, võrrandisüsteemide ja ekstreemumülesannete lahendamiseks, funktsioonide lähendamiseks, tuletiste ja integraalide arvutamiseks ning diferentsiaalvõrranditele püstitatud ülesannete lahendamiseks.
Hind:25,10 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Diskreetne matemaatika
Autor:Harri Lensen, Margus Kruus
Lühikirjeldus:Õpik katab täielikult TTÜ Arvutitehnika Instituudi Diskreetse matemaatika kursuse.
Hind:11,80 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Eesti-vene tehnikasõnaraamat
Autor:Jevgeni Kalinin, Tõnis Teemaa
Alampealkiri:Эстонско-русский технический словарь
Lühikirjeldus:Käesolev esimene eesti-vene tehnikasõnaraamat sisaldab umbes 60 000 sõnaartiklit. Kasutaja leiab siit vajalikke õisted ka sellistest valdkondadest nagu ehitus, infotehnoloogia, informaatika, keskkonnakaitse, tekstiil, transport, õmblus.
Hind:14,06 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Eksaminandile matemaatika riigieksamist 2015
Autor:Helgi Uudelepp, Ahto Lõhmus
Lühikirjeldus:Käesolevas väljaandes on loetletud matemaatika riigieksamiks vajalikud matemaatika koolikursuse põhiteadmised, -oskused ja valemid; antakse soovitusi eksamiks valmistumiseks ning eksamitöö kirjutamiseks; tutvustatakse 2015. aasta matemaatika riigieksami ülesehitust ja korraldust.
Hind:4,70 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Harmooniline analüüs ja funktsioonide lähendamine
Autor:Andi kivinukk, Lembit Pallas
Lühikirjeldus:Õppevahend on mõeldud insenerialade, füüsika ja arvutusmatemaatika üliõpilastele ning teadustöötajatele, kes vajavad antud valdkonna teoreetilisi teadmisi. Käsitletakse teemasid, mis peaksid moodustama kõige tähtsama ühisosa harmoonilise analüüsi ja funktsioonide lähendamise kohta kirjutatud raamatutest.
Hind:2,49 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Inglise-eesti tehnikasõnaraamat
Lühikirjeldus:Sõnaraamat sisaldab ligikaudu 100 000 märksõna.
Hind:21,73 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Inseneripedagoogika
Autor:Tiia Rüütmann
Alampealkiri:STEM valdkonna õppeainete mõjus õpetamine ja õppimine
Lühikirjeldus:Käsiraamat koosneb kahest osast. Esimene käsitleb inseneripedagoogika ja STEM didaktika põhialuseid ning teine laboratoorse õppetöö didaktikat ja STEM valdkonna õpetamise metoodikat.
Hind:50,15 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Integraalteisendused
Autor:Aksel Jõgi
Lühikirjeldus:Raamat on mõeldud matemaatika põhikursuse lõpetanuile ja kraaditaotlejaile, kellel on tarvis enesetäiendamiseks või uurimustöös sügavamaid teadmisi ja praktikat Laplace'i ja Fourier' teisenduste ning Z-teisenduste aluste ja rakenduste kohta.
Hind:12,40 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Kompleksmuutuja funktsioonid
Autor:Alar Leibak
Lühikirjeldus:Õpik annab ülevaate diferentseeruvatest kompleksmuutuja funktsioonidest ja nende rakendustest (Fourier' teisendus, Lapalce'i teisendus, z-teisendus). Esitatud materjali on täiendatud näidetega ja iga peatüki lõpus on ülesanded õpitu läbimõtlemiseks.
Hind:25,10 EUR

Vaata lähemalt