Täna on teisipäev, 21.05.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Infotehnoloogia > Käsiraamatud >

  
Raamatu nimi:Arvuti ehitamine võhikutele
Autor:Mark L. Chambers
Lühikirjeldus:Lihtsalt hämmastav, kui lihtne on ise arvutit konstrueerida ja kui lustlik see veel on! Käesolev õpik jätab vahele tehnilise argoo ning kirjeldab protsessi sammhaaval. Nüüd võid ise paigaldada heli- ja videokaardid, lisada DVD-seadme, luua kaabel- või DSL-ühenduse ja säästa selle juures raha!
Hind:14,51 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Meie arvutiõpik I osa
Autor:Sergei Solovjov, Aleksei Andašev, Peep Abel
Lühikirjeldus:Õpik koosneb kahest osast. Käesolev esimene osa käsitleb arvuti riist- ja tarkvara põhitõdesid, Windowsi ja Linuxi töökeskkondade, kohtvõrkude, Interneti, elektronposti ja suhtlusvõrgustike ning arvutigraafika kasutamist.
Hind:9,21 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Microsoft Office 97 võhikutele
Autor:Doug Lowe
Alampealkiri:Alg- ja kesktase
Lühikirjeldus:Sa oled leidnud hea raamatu juhul, kui sa oled üks neist õnnetutest hingedest, kes peavad Microsoft Office 97-t kasutama, aga tegelikult ei taha saada eksperdiks milleski, mis on veidigi seotud arvutitega. See raamat on teed juhatav täht sellistele kui sina, kes on siiani suutnud säilitada elu väljaspool Office 97-t ja ei taha veeta tunde uurides, kuidas teha asju, mis peaksid olema lihtsad.
Hind:7,99 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Office 2000. Käsiraamat I
Autor:Arvo Mägi
Lühikirjeldus:Sisaldab ülevaate Microsofti bürootarkvarast Office 2000. I osas on vaatluse all kõigi programmide jaoks ühised vahendid, infohaldur Outlook 2000, tekstiredaktor Word 2000, küljendusprogramm Publisher 2000, abiprogrammid OfficeArt, WordArt, Photo Editor ja Internet Explorer.
Hind:7,67 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Windows 2000 Professional võhikutele
Autor:Valda Hilley
Alampealkiri:Alg- ja kesktase
Lühikirjeldus:Käsiraamat on mõeldud selleks, et elu koos operatsioonisüsteemiga Windows 2000 Professional sujuks kiiremini ja paremini.
Hind:7,99 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Word 2000. Kasutaja teatmik
Autor:Jaak Kütt
Lühikirjeldus:Word on üks suuremaid, keerukamaid ja levinumaid rakendusprogramme, mida iga kasutaja saab vähese vaevaga kohandada oma vajadustele. Teatmik on mõeldud nii neile, kes alles teevad esimesi samme Wordi tundmaõppimisel, kui ka neile, kes soovivad kasutada paljusid Wordi võimalusi, mida nad seni pole teinud kas teadmatusest või umbusust nende tõhususe suhtes. Aine süstematiseeritud esitus ja ulatuslikud harjutusnäited peatükkide lõpus võimaldavad teatmikku kasutada ka õpikuna.

Vaata lähemalt