Täna on teisipäev, 16.07.2019  

Avaleht Raamatud Tellimine (ostukorv) Kontakt Partnerid
 
 
 

Raamatud

Raamatud on klassifitseeritud eelkõige Tehnikaülikooli akadeemilist struktuuri silmas pidades. Otsing toimib nii autori, pealkirja kui ka sõna (või stringi) järgi pealkirjas või sisututvustuses.


Raamatud > Mereakadeemia >

  Leiti 19, näitan 11-19
Eelmine | 1 | 2 | 
Raamatu nimi:Laevajõuseadmete automatiseerimine ja kontrollmõõteriistad
Autor:Jüri Kask, Harli Moosaar
Lühikirjeldus:Õpikus on käsitletud tehniliste protsesside juhtimiseks koostatud automaatsüsteemide teooria põhialuseid, laevades rakendatavate automaatsüsteemide üldisi omadusi ja karakteristikuid, kontrollmõõteriistade ehitust, tööpõhimõtet ja kasutusvaldkonda, automaatkontrolli-, automaatreguleerimis- ja kaitsesüsteemide ülesehitust ja rakendamist, laevamehhanismide ja süsteemide automaatjuhtimissüsteeme.
Hind:28,80 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Laevanduse töökorraldus ja ökonoomika
Autor:Ain Eidast
Lühikirjeldus:Meretranspordi tegevuse eesmärgiks on lasti ja reisijate vedu. Laevandusettevõtete, sadamate ja teenindussfääri ettevõtete tegustemise eesmärgiks on ettevõtete kompleksse majandustegevuse efektiivsuse tagamine. Käesoleva raamatu koostamisel lähtus autor meretranspordi teadlaste ja praktikute seisukohtadest ning isiklikest praktilistest kogemustest meretranspordi töökorralduse, ökonoomika, mereõiguse ja kommertsekspluatatsiooni valdkonnas.
Hind:23 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Mereastronoomia
Autor:Ilmar Noor
Lühikirjeldus:Mereastronoomia tähendab taevakehade kasutamist meresõidu eesmärkidel.
Hind:23 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Meretranspordi kommertsekspluatatsioon
Autor:Ain Eidast
Lühikirjeldus:Raamat on eelkõige mõeldud kasutamiseks õppevahendina õppeainete "Meretranspordi kommertsekspluatatsioon" ja "Laeva kommertsekspluatatsioon" õpetamisel Mereakadeemias.
Hind:17,30 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Metallide tehnoloogia ja materjalide sõnavara
Autor:Paul Treier, Janne Tomingas
Alampealkiri:Eesti - inglise - vene terminid ja määratlused
Lühikirjeldus:Kogumiku koostamise eesmärk on abistada üliõpilasi ja kadette metallide tehnoloogia, materjalide ja tootmise valdkonna alaste teadmiste omandamisel võõrkeelsete oskussõnadega.
Hind:17,30 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Navigatsioon
Autor:Rein Loodla
Lühikirjeldus:Õpik annab ülevaate navigeerimise teooriast ja praktilistest probleemidest. Teooriaküsimusi aitavad selgitada arvukad näited. Õpikust leiab ohtrasti ülesandeid, mille lahendamine aitab õpitut kinnistada.
Hind:28,80 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Rakenduslik hüdromehaanika
Autor:Janek Laanearu
Lühikirjeldus:Raamat on sissejuhatuseks arvutusliku vedelikudünaamika teemasse.
Hind:41,40 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Tallinna Tehnikaülikool 1918-2018
Autor:Tõnis Liibek
Lühikirjeldus:Raamat pakub võimalust heita pilk Tallinna Tehnikaülikooli keerulisele ja inspireerivale saja-aastasele eluloole.
Hind:37,60 EUR

Vaata lähemalt

Raamatu nimi:Tolerantsid, istud ja mõõtahelad
Autor:Tiit Tiidemann
Lühikirjeldus:Trükis sisaldab nii klassikalist tolerantside ja istude käsitlust kui ka uut materjali käesoleva aja seisukohtadest täpsustehnika osas. On esitatud valik kõige olulisemast praktiliseks kasutamiseks nii kõrgkooli ja kutsehariduse õppetöös kui ka tööstuses ja projekteerimises
Hind:8 EUR

Vaata lähemalt